SEFILTEEENLV
 Jāņa Ducena piemiņas fonds / Ziedo fondam!
Jāņa Ducena piemiņas fonds
Jāņa Ducena piemiņas fonds
Ģertrūdes iela 123-9,
Rīga, LV-1009
Latvija

Reģ. Nr. 40008166069
IBAN: LV28HABA0551029447258

martins.tarlaps@gmail.com


J. Ducena kapa piemineklis tika uzcelts, pateicoties tautas saziedotiem līdzekļiem. Tas liecina, ka J. Ducens bija pazīstams un augstā godā turēts valstsvīrs. Diemžēl Padomju okupācijas gadi darījuši savu – Ducena vārds un paveiktie darbi Latvijas labā pagaisuši no cilvēku prātiem.

Šodien, kad apritējuši divdesmit gadi kopš neatkarības atjaunošanas, ir pēdējais laiks atgādināt mums pašiem par tiem, kuri stāvējuši pie Latvijas valsts šūpuļa. Starp šiem cilvēkiem bija arī J. Ducens. Viņa sapnis par Latvijas valsti neaprobežojās tikai ar sabiedrisko darbību – J. Ducens par Latvijas brīvību cīnījās arī kaujas laukā.

Šādi cilvēki neapšaubāmi ir pelnījuši, ka viņu piemiņa tiek pienācīgi godināta. Viens veids, kā mēs to varam darīt, ir atjaunot J. Ducena kapu pieminekli. Protams, ka šis uzdevums nav paveicams bez attiecīgiem naudas līdzekļiem. Lai arī šobrīd precīzi aprēķini par nepieciešamās summas apmēru nav veikti, runa varētu būt par apmēram Ls 4000 – 5000.

Ja jau piemineklis savulaik tika uzcelts par tautas ziedojumiem, tad tā atjaunošanai arī jānotiek par ziedojumiem. Lai savāktu nepieciešamo naudas summu, J. Ducena piemiņas fonds informēs sabiedrību par J. Ducenu un viņa veikumu Latvijas labā – J. Ducena dzīvesstāsts un viņa veikums profesionālajā un sabiedriskajā darbā rada pārliecību, ka ziedojums J. Ducena pieminekļa atjaunošanai ir mazākais, ko mēs katrs varam darīt J. Ducena piemiņas un mūsu valsts nākotnes labā.

Ikviens, kurš vēlas ziedot J. Ducena piemiņas fondam, var to izdarīt pārskaitot savu ziedojumu uz J. Ducena piemiņas fonda bankas kontu:

     Saņēmējs: Nodibinājums „Jāņa Ducena piemiņas fonds”

     Reģistrācijas Nr.: 40008166069

     Banka: AS „Swedbank”

     Konta Nr.: LV28HABA0551029447258

J. Ducena piemiņas fonds regulāri publicēs informāciju par saņemto ziedojumu apmēru, ziedotājiem (ja vien kāds no tiem nevēlēsies palikt anonīms), kā arī par saņemto līdzekļu izlietojumu.

Paldies ziedotājiem!